- CNX714C500120W
CNX714C500120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Green IP67
描述
Search Keywords: CNX714C500120W
部件编号:CNX714C500120W
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Green
Lens Dimensions:N/A
Intensity:924 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货:
3
可立即发货
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5