- CNX714C200120W
CNX714C200120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Red MS
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: CNX714C200120W
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:CNX714C200120W
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Red
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:550 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA