- ABU125-150
ABU125-150
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 6.67A 100W Carton
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: ABU125150
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Triad Magnetics
Part No:ABU125-150
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm