- TTVF200YW-100
TTVF200YW-100
TE Connectivity / Raychem Brand
Standard Label - 2.00" x 100' (50.8mm x 30.5m) Size - Polyvinyl Fluoride - Yellow.
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Pack 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Product Highlights:
- Printer Type = Thermal Transfer
- Label Width = 50.80 mm
- Polyvinyl Fluoride Material
- VF Series
- Operating Temperature = -40 - 130 °C