- SSRK-240D20
SSRK-240D20
TE Connectivity / P&B Brand
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - 3 to 32VDC Input - 20A, 24 to 240V Load - Integrated Heat Sink - Screw Terminal - DIN ...
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - 3 to 32VDC Input - 20A, 24 to 240V Load - Integrated Heat Sink - Screw Terminal - DIN Rail.
Search Keywords: SSRK240D20
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:SSRK-240D20
Alias/AKA:9-1393030-3
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490050
COO:IN
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
1 -
Dimension:mm12920mm