SWS1000L-36
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1000 W - 86% Efficiency - Output 36V 29A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +