PXC-M03-24WS12-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 3W - Vin: 9 to 36V - Vout: 12V - PCB Thru-Hole
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +