I7A4W033A033V-003-R
TDK-Lambda
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 3.3-24V 33A - 500W - Neg Logic - OCP Adjust
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +