I7A24045A033V-0C3-R
TDK-Lambda
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 3.3-18V 45A - 750W - Neg Logic - OCP Adjust - Baseplat ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 3.3-18V 45A - 750W - Neg Logic - OCP Adjust - Baseplate