I6A24014A033V-000-R
TDK-Lambda
Step Down DC-DC Buck Converter - 250W - Vin: 9 to 40V - Vout: 3.3 to 24V - Positive Logic on/off
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +