I1C4W010A120V-004-R
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 200W - 18-75Vin - 9.5-28Vout 10A - 1x1 - Pos On/Off - 0.220" pin length
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +