HWS50A-24/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 50W - 24VDC - Input: 85 to 265VAC - Cover
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +