HWS150A-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 150W - 12VDC - Input: 85 to 265VAC - No Cover
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +