HQA2W120W050V-N07-M
TDK-Lambda
DC-DC, COTS, 120W, 9-40V, 5V 24A, 1/4 brick, Neg ON/OFF, Non-flanged b/plate Enhanced screen, Sense
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +