GQA2W024A050V-NP7-R
TDK-Lambda
DC/DC Converter - Quarter Brick - Input 24VDC - Output 5V 24A - 120W - Neg Logic - No Flange - Potted - PCB Mount.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +