CUS1000M-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - Medical - 12VDC 66.7A - 800W - Input: 85 to 265VAC
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +