CC3-4805SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 48V - Vout: 5V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +