- CMX60D20
CMX60D20
Sensata / Crydom
Solid State Relay - 3-10 VDC Control - 20 A Max Load - 0-60 VDC Operating - MOSFET Output - PCB Mounting.
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
EACH 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: CMX60D20
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Sensata / Crydom
部件编号:CMX60D20
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410060
COO:MX
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
20 -
Output Type:DC
Maximum Output Voltage:60 V
Maximum Output Current:20(RMS) A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:10 V