- 10PCV2475
10PCV2475
Sensata / Crydom
Relevador de estado solido 600V - Prop.Contr.SSR 240Vac/75A 2-10Vdc
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
EACH 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: 10PCV2475
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Sensata / Crydom
部件编号:10PCV2475
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:240(RMS) V
Maximum Output Current:75(RMS) A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Input Voltage:10 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58.4 x 45.7 x 22.9 mm