LVF7-R010-FB50W
RCD Components
Res 0.01 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Ceramic Pin Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: LVF7R010FB50W
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    RCD Components
  • 부품 번호:
    LVF7-R010-FB50W
  • 측정 단위:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Case Size:
    N/R
  • Power Rating:
    7 W
  • Resistance Value:
    10 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C