- 742W-15/20
742W-15/20
Qualtek Electronics
Conn Power RCP 12 POS ST Panel Mount 12 Terminal 4 Port
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: 742W1520
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Qualtek Electronics
部件编号:742W-15/20
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:RCP
Number of Contacts:12
Termination Method:N/A
Maximum Voltage Rating:250 V
Maximum Current Rating:15 A