TPL10/10X30F
Tecate Group
Supercapacitor - 10 F - -10%, +20% Tolerance - 2.7 V - 60mOhm @ 1kHz ESR - 1000 Hrs @ 85°C - Radial, Can - PC Pins - Through H ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Supercapacitor - 10 F - -10%, +20% Tolerance - 2.7 V - 60mOhm @ 1kHz ESR - 1000 Hrs @ 85°C - Radial, Can - PC Pins - Through Hole.