DT80PW480D
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - 80W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C14 - Kycon KPPx-4P
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +