AP.12F.07.0045A
Taoglas
Active GPS/GALILEO Patch Antenna Module - 2 Stage 28dB - Front End SAW Filter - 45mm Ø1.13mm I-PEX MHF® I (U.FL comp) - 1.8V/3 ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
描述 +
Active GPS/GALILEO Patch Antenna Module - 2 Stage 28dB - Front End SAW Filter - 45mm Ø1.13mm I-PEX MHF® I (U.FL comp) - 1.8V/3.0V/5.5V.