CB5JB33R0
SEI Stackpole
Ceramic Housed Wirewound Resistor - 5W - 33 ohms ±5% - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CB5JB33R0
  • 供应商:
    SEI Stackpole
  • 部件编号:
    CB5JB33R0
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
Tools/3D Models +
产品指南 +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 1,000
Ships today, if you order in Buy all 1,000 in-stock or the regular minimum order quantity of 1500