CDS-2357-32-SP
Same Sky®’s
23 mm - Round Frame - 0.5 W - 32 Ohm - Neodymium Magnet - PET Cone - Speaker
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +