DC-12-5.0-2.1P
S R Components
12V 4.1A 2.1mm female plug
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
12V 4.1A 2.1mm female plug