35ZLH220MEFC8X11.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 220uF - 20% - 35VDC - 8mm dia x 11.5mm - -40 to 105°C
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 35ZLH220MEFC8X115
  • 供应商:
    Rubycon America
  • 部件编号:
    35ZLH220MEFC8X11.5
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC