R-78HE5.0-0.3
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 6.5 to 72VDC Input - 5VDC@0.3A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +