- 742W-15/04
742W-15/04
Qualtek Electronics
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Power entry connector - AC receptacle - 2 Port - Female Sockets - IEC 320 2 2/F - Panel Mount - Snap In - Rectangular - Black – 10 A – 250 V – 06 Positions - Quick connect - 32.50mm x 48.30mm
Search Keywords: 742W1504
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Qualtek Electronics
部件编号:742W-15/04
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:RCP
Number of Contacts:6
Termination Method:Solder
Maximum Voltage Rating:250 VAC
Maximum Current Rating:15 A