- PA4349.332ANLT
PA4349.332ANLT
Pulse Electronics
High Current Molded Power Inductor PA4349.XXXANLT series, Up to 62A
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: PA4349332ANLT
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Pulse Electronics
部件编号:PA4349.332ANLT
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504504000
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
80 -
Inductance:3.3 uH
Type:Power7105
Impedance:N/A
Tolerance:207104%
Technology:Wirewound7103
Maximum DC Current:49 A
Maximum DC Resistance:0.00175 Ohm
Operating Temperature:-55 to 155 °C