PA4332.152NLT
Pulse Electronics
PA4332 SMT Shielded Drum Core Inductor Series, up to 5.8A, 2.0mm Max Height
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PA4332152NLT
  • 供应商:
    Pulse Electronics
  • 部件编号:
    PA4332.152NLT
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Inductance:
    1.5 uH
  • Type:
    Power7105
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    207104%
  • Technology:
    Drum Core7103
  • Maximum DC Current:
    5.2 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.036 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C