- PC307-12G-X
PC307-12G-X
Picker Components
Telecom Relay - 1FormC - SPDT - 1A - Coil: 12VDC@0.15W - Gold Clad Contacts - PCB Through Hole
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
描述
Search Keywords: PC30712GX
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Picker Components
部件编号:PC307-12G-X
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
COO:CN
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
25
产品指南
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货:
20
可立即发货
Buy all 20 in-stock or the regular minimum order quantity of 25