RAD-ISM-900-SET-BD-BUS
Phoenix Contact
Bidirectional, wireless, 900 MHz transmission system (America), made up of 2 transceivers (transmitter and receiver)
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
描述 +
Search Keywords: RADISM900SETBDBUS
  • 供应商:
    Phoenix Contact
  • 部件编号:
    RAD-ISM-900-SET-BD-BUS
  • Alias/AKA:
  • COO:
    CA
  • ECCN:
    5A991G
    1
  • Maximum Supply Current:
    20 mA
  • Dimension:
    114.5 x 22.5 x 99 mm