ERJ-8GEYJ332V
Panasonic
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: ERJ8GEYJ332V
  • 部件编号:
    ERJ-8GEYJ332V
  • COO:
    JP
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    1206
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C