ERJ-6GEYJ162V
Panasonic
Res Thick Film 0805 1.6K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: ERJ6GEYJ162V
  • 部件编号:
    ERJ-6GEYJ162V
  • COO:
    CN
  • Resistance Value:
    1.6 KOhm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C