ERJ-3EKF1002V
Panasonic
Resistor Thick Film - 0603 - 10K Ohm - 1% - 0.1W(1/10W) - ±100ppm/°C - Pad - SMD - Automotive - T/R.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
描述 +
Search Keywords: ERJ3EKF1002V
  • 部件编号:
    ERJ-3EKF1002V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C