EEU-TP1V102
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 0.029 Ohm 2380mA 5000h 135°C Automotive Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EEUTP1V102
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    EEU-TP1V102
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 135 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    16 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC