EEE-FPC821UAP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 820uF 16V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EEEFPC821UAP
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    EEE-FPC821UAP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    820 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    16 VDC