EEE-FC1H470P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 500mA 1000h 105°C Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EEEFC1H470P
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    EEE-FC1H470P
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    50 VDC