EEE-1VA221UP
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 220 µF - 35 V - 20% - 8 X 10.2mm - Surface mount - 200 mA - 2000h - 85°C.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EEE1VA221UP
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    EEE-1VA221UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC