ECW-F2W475JA
Panasonic
Cap Film 4.7uF 450V PP 5% (26.3 X 13.8 X 19.6mm) Radial 22.5mm 105°C Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ECWF2W475JA
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ECW-F2W475JA
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    26.3 x 13.8 x 19.6 mm