ECQ-E6102KF
Panasonic
Cap Film 0.001uF 630V PET 10% (10 X 4.5 X 9.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ECQE6102KF
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ECQ-E6102KF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.001 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    10 x 4.5 x 9.5 mm