ECA-2AHG470
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 47 µF - 100 V - 20% - 10 X 12.5mm - Radial - 5 mm - 165 mA - 2000h - 105°C.
描述 +
Search Keywords: ECA2AHG470
  • 部件编号:
    ECA-2AHG470
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Voltage:
    100 VDC