ECA-1VHG221
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 270mA 1000h 105°C Automotive Bulk
描述 +
Search Keywords: ECA1VHG221
  • 部件编号:
    ECA-1VHG221
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Voltage:
    35 VDC