ECA-1HM100
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 65mA 2000h 85°C Automotive Bag
描述 +
Search Keywords: ECA1HM100
  • 部件编号:
    ECA-1HM100
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Voltage:
    50 VDC