ECA-1CM222
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1000mA 2000h 85°C Automotive Bulk
描述 +
Search Keywords: ECA1CM222
  • 部件编号:
    ECA-1CM222
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    2200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    12.5 x 20 mm
  • Voltage:
    16 VDC
Tools/3D Models +
产品指南 +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 80
Ships today, if you order in Buy all 80 in-stock or the regular minimum order quantity of 100