- ECA-1CM220
描述
Electrolytic Aluminum Capacitor - 22 µF - 16 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2 mm - 75 mA - 2000h - 85°C.
Search Keywords: ECA1CM220
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Panasonic
部件编号:ECA-1CM220
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220020
COO:MY
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
2000 -
Capacitance Value:22 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Size:5 x 11 mm
Termination Style:Radial
Voltage:16 VDC