80SXE27MX
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 27uF ±20% - 80VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
End of Life: Final orders must be placed by 10/30/2026
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +