6SVT820M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors - 820uF - 6V - 125°C - 2,000 Hours - Low ESR - 8.0mm Dia x11.9mm
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +